Ambient Biznesi (Dyqan) 35000 Rr. P. Budi, Komplesi Ana

Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Me siperfaqe te pergjithshme 40 m2. Ambienti ka tualet dhe aspirim.

Ndryshuar në 13 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 13 Korrik, 2017
Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 13 Korrik, 2017