Shitet apartament sip 80 m2 35500 Tek stadiumi "Loro Boroci"

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 80 m2. Apartamenti eshte i ri dhe ndodhet tek Stadiumi "Loro Borici" Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Ndryshuar në 14 Korrik, 2017 Shpërndaje në:
Listuar në: 14 Korrik, 2017 Shiko të gjitha reklamat e këtij përdoruesi

Informacioni presupozohet i saktë, por i këshillojmë blerësit të verifikojnë të gjitha të dhënat.
Modifikuar për herë të fundit në: 14 Korrik, 2017